Autor: Kristina Prtenjača, 8. 3. 2018.

Županijsko natjecanje iz kemije održano je 8. ožujka 2018. u Osnovnoj školi Petra Preradovića Pitomača.

Sudjelovalo je 9 škola s područja Virovitičko-podravske županije: OŠ Petra Preradovića Pitomača, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, OŠ Vladimir Nazor Virovitica, OŠ Josipa Kozarca Slatina, OŠ Eugena Kumičića Slatina, OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci, OŠ Ivan Goran Kovačić Zdenci, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica te OŠ Voćin. Natjecanju je pristupilo 12 učenika sedmih razreda te 15 učenika osmih razreda.

7. razred
1. mjesto - Ivan Gabrijel Stanić, mentorica Katica Pavlović (OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica)

2. mjesto - Magdalena Jelenčić, mentor Velimir Tresk (OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci)

3. mjesto - Dorijan Pankasz, mentorica Snježana Starčević-Lovreković (OŠ Petra Preradovića Pitomača)