Područna škola Grabrovnica

Obilježen rođendan našeg planeta

Učenici iz Grabrovnice obilježili su Dan planeta Zemlje uredivši okoliš škole.
"Želimo da na cijelom svijetu,
gdje ljudi bacaju smeće,
raste zeleno drveće i šareno cvijeće."

Stigao nam je sveti Nikola

Sveti Nikola mališane iz Grabrovnice razveselio je slatkim poklonima.

Valentinovo u Grabrovnici

Učenici i učiteljice PŠ Grabrovnica i njihovi bivši učenici koji su sad u višim razredima, u Interpretacijskom centru Kuća Petra Preradovića slušali su Preradovićeve ljubavne pjesme te čitali stihove o ljubavi koje su sami napisali. Nakon toga su izmijenili pisma s porukama o ljubavi i prijateljstvu.

Ususret Božiću

Učenici PŠ Grabrovnica, u prepunom Interpretacijskom centru Kuća Petra Preradovića u Grabrovnici, održali su božićnu priredbu na kojoj je Djed Božićnjak podijelio poklone djeci predškolske i mlađe školske dobi. Nakon priredbe svi prisutni okrijepili su se lepinjama i vrućim čajem koje su pripremile vrijedne članice Udruge žena “Guščarice” Grabrovnica i KUD-a “Petar Preradović”.

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Učenici i učiteljice PŠ Grabrovnica paljenjem lampaša obilježili su Dan sjećanja na Vukovar i na taj način odali počast svim poginulim žrtvama.

Zasadi drvo, ne budi panj!

Mališani iz Grabrovnice sudjelovali su u projektu "Zasadi drvo, ne budi panj" te, uz donaciju obitelji Tratanjak i Balažić, zasadili u školsko dvorište pet borova i jednu breskvu.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Učenici i učiteljice iz Grabrovnice prigodno su obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Mali Grabrovničani prvi put u školskim klupama

Prvašići iz Grabrovnice hrabro su zakoračili u školske klupe u ponedjeljak, 9. rujna. Prigodnu dobrodošlicu za njih i njihove roditelje pripremili su stariji učenici zajedno sa svojim učiteljicama Marijom i Draženkom.