preskoči na sadržaj

Osnovna škola Petra Preradovića

 > Školarci  > Natjecanja
Rezultati županijskih i državnih natjecanja

2020./2021.


REZULTATI ŠKOLSKIH NATJECANJA

Hrvatski jezik
7. razred
1. mjesto: Patrik Novogradec
2. mjesto: Karla Hencl
8. razred
1. mjesto: Leona Hustić
2. mjesto: Ivan Rakitničan
3. mjesto: Tara Nicole Bonačić

Engleski jezik
8. razred
1.  mjesto: Tomislav Ban
2. mjesto: Filip Tkalčec
3. mjesto: Leona Hustić

Matematika
4. razred
1. mjesto: Petar Čajkulić
2. mjesto: Magdalena Kovačić
3. mjesto: Saša Sesvečan
5. razred
1. mjesto: Maks Magat
6. razred
1. mjesto: Antonio Golić
2. mjesto: Nela Rengel
7. razred
1. mjesto: Patrik Novogradec
8. razred
1. mjesto: Jakov Čajkulić

Biologija
7. razred
1. mjesto: Karla Hencl
2. mjesto: Nina Domović
3. mjesto: Nela Begović
8. razred
1. mjesto: Sara Ladušić-Hanzir
2. mjesto: Sara Ivanović
3. mjesto: Rea Sabljak

Povijest
7. razred
1. mjesto: Jana Zvonar
2. mjesto: Ciara Majstor
3. mjesto: Ana Begović
8. razred 
1. mjesto: David Deskar i Ivan Rakitničan

Geografija
5. razred
1. mjesto: Mateo Jakupec 
2. mjesto: Leona Kirin
3. mjesto: Nika Kolarić 
6. razred
1. mjesto: Lorena Slaviček
2. mjesto: Helena Blaga i Helena Jakšić
3. mjesto: Nela Rengel i Antonio Golić 
7. razred
1. mjesto: Karla Hencl
2. mjesto: Jana Zvonar
3. mjesto: Dominik Horvat
4. mjesto: Fran Zvonar 
8. razred
1. mjesto: Jakov Čajkulić
2. mjesto: David Deskar
3. mjesto: Filip Tkalčec 

Kemija
7. razred
1. mjesto: Patrik Novogradec
2. mjesto: Fran Zvonar
3.  mjesto: Jana Zvonar
8. razred
1.  mjesto: Jakov Čajkulić
2. mjesto: Ivan Rakitničan

Fizika
8. razred:
1. mjesto: Patrik Novogradec
2. mjesto: Ivan Rakitničan
3. mjesto: David Deskar

Informatika
5. razred
1. mjesto: Ema Dravec
2. mjesto: Luka Tkalčec
3. mjesto: Gabriela Herent
6. razred: 
1. mjesto: Nela Rengel
2. mjesto: Dino Španić
3. mjesto: David Lovreković
8. razred
1. mjesto: Jakov Čajkulić
2. mjesto: Filip Tkalčec
3. mjesto: Filip Škorak
4. mjesto: Ivan Rakitničan

Astronomija
7. razred
1. mjesto: Laura Dunđer 
2. mjesto: Luka Vampovac
3. mjesto: Ana Begović
8. razred 
1. mjesto: Rea Sabljak i Lana Tržić
2. mjesto: Sara Ladušić-Hanzir
3. mjesto: Teri Galjar i Elena Smolek

Čestitke svim sudionicima i njihovim mentorima! 


2019./2020.


Jana Koren i školski list "Preradović" predloženi za državnu smotru LiDraNo

U virovitičkom kazalištu održan je Županijski LiDraNo. Učenici naše škole sudjelovali su u sljedećim kategorijama:

Literarni izraz:
Jana Koren, 7. d i Lana Relić, 8. b (mentorica: Kristina Pretenjača)

Novinarski izraz:
Jana Zvonar, 6. a i Lucija Bastalić, 6. d (mentorica: Sanja Koletić)

Školski list:
"Preradović", urednica Lana Mihaljević, 8. e (mentorica Sanja Koletić)

Dramsko - scenski izraz:
Helena Jakšić, 6. a i Julija Lovreković, 7. a (mentorica Iva Brusač).

Školski list "Preradović" i literarni rad "Od klinke do frajerice" Jane Koren predloženi su za Državnu smortu LiDraNo.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama! 


Matematičari briljirali na županijskom natjecanju

U Katoličkoj osnovnoj školi Virovitica održano je županijsko natjecanje iz matematike. Rezultatima su se najviše istaknuli Patrik Novogradec koji je osvojio 1. mjesto u konkurenciji šestih razreda te Jakov Čajkulić koji je osvojio 2. mjesto u konkurenciji sedmih razreda.

Konačni poredak natjecatelja iz naše škole je sljedeći:

Patrik Novogradec, 6. a - prvo mjesto
Jakov Čajkulić, 7. e - drugo mjesto
Maks Magat, 4. a - četvrto mjesto
Nela Rengel 5. d - peto mjesto
Marko Balić, 5. a - sedmo mjesto.

Ponosne mentorice su Milena Virovac, Željka Hanzić i Božica Čop.

Čestitamo! 


Šimun Varga peti na županijskom natjecanju iz engleskoga jezika

U utorak, 3. ožujka 2020. održano je županijsko natjecanje iz engleskoga jezika za osme razrede u OŠ Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju. Našu školu zastupao je učenik 8. b razreda Šimun Varga u pratnji mentora, učitelja engleskog jezika Dominika Galjara. Šimun je osvojio odlično 5. mjesto u teškoj konkurenciji. Čestitamo!

 


Izvrsni rezultati iz astronomije

Ovaj smo tjedan bili domaćini županijskog natjecanja iz astronomije. Sudjelovale su tri škole s područja naše županije, a konačni poredak je sljedeći:

8. razredi
1. mjesto: Lucija Farkaš - OŠ Suhopolje
2. mjesto: Lucija Lukačević - OŠ Suhopolje

7. razredi
1. mjesto: Tomislav Ban - OŠ Petra Preradovića Pitomača
2. mjesto: Sara Ladušić-Hanzir - OŠ Petra Preradovića Pitomača
3. mjesto: Elena Smolek - OŠ Petra Preradovića Pitomača

6.razredi
1. mjesto: Lana Šafran - OŠ Suhopolje
2. mjesto: Leona Pohiba - OŠ Eugena Kumičića Slatina

Mentor našim vrijednim astrononima je učitelj Tomislav Dokuš.


 

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola Petra Preradovića / Trg Kralja Tomislava 9, HR-33405 Pitomača / www.os-ppreradovica-pitomaca.skole.hr / ured@os-ppreradovica-pitomaca.skole.hr
preskoči na navigaciju