Važna obavijest - škola na daljinu

Autor: Ana Tolušić, 26. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

iza nas je prvi tjedan nastave na daljinu. Svima nam je to bilo nešto novo i iznenadno, ali smo uspjeli i zajedno idemo dalje.

Nakon prvog tjedna u kojem smo se uhodavali, usklađivali i učili novi način rada, vrijeme je da ozbiljno i odgovorno nastavimo dalje.

Vrlo je važno da se svi zajedno pridržavamo sljedećeg:

• redovito pratite upute i obavijesti razrednika i predmetnih učitelja koje ćete dobivati putem virtualnih učionica
  • poštujte načine rada koje su vam učitelji napisali
  • redovito izvršavajte zadane obveze i zadatke jer se radi o redovnoj nastavi koja se izvodi na daljinu
  • poštujte i pridržavajte se Pravilnika o kućnom redu - i u međusobnoj komunikaciji i u izvršavanju svojih obveza.

Učitelji će redovito pratiti i bilježiti izvršavanje obveza i aktivnosti te upisivati navedeno u e-Dnevnik što će u konačnici utjecati na vrednovanje uspjeha u pojedinom nastavnom predmetu. Način javljanja i izvršavanje zadataka dogovoren je između učitelja i učenika. Također, učenicima koji neće prisustvovati nastavi na daljinu bilježit će se izostanci u e-Dnevniku koje roditelji moraju opravdati ispričnicom. I u ovom slučaju vrijedi Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera.

Do povratka u školske klupe, čuvajte sebe i svoje bližnje!

Igor Maresić, ravnatelj

« Ožujak 2024 »